Bodrum Yat Kiralama

Yat Isticar
Yat isticar, yata katılmak talip ancak yat kazanmak istemeyen kişiler aracılığıyla çok çoğunlukla tercih edilmektedir. Yat isticar çalışmalemi her dem hem meşakkatli hem bile salim ve huzur bir dinlence savmak için son kerte elzem bir konudur.
Yat isticar çalışmalemi dokumalmadan önce nite bir dinlence planlandığı konusunda bir rey sahibi olunmalıdır. Örneğin, saf halinde dinlence dokumalacaksa ona nazaran teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, istenen tatile usturuplu bir güzergah belirlenir veya yine kişilerin zevkine usturuplu DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti gibi hizmetler belirlenir.
Türkiye için yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı ifa etmek için 1960’lı yıllarda gelişmeye kafalamıştır.
Ana olarak 5 çmüsavi yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Takım halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar çalışmalemi Türkiye için olabildiğince tercih edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 ana kafalıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Tüm mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’bile en çok gökçe gezi için tercih edilmektedir. Ilenmeşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler gökçe turlar için kullanılmaktadır. Trol teknelerine yüznumara ve kamaralar ve güvenlik hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda kafalamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda olabilir. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 ton kullanma suyu, mülevves sutaş için tank ve her insanın rahatça sığabileceği huzur kamaları vardır.
2010’lu yıllarda meydana getirilen bir tetkik gökçe yolculuğun klübe gitme, otel tatili veya resort tatilinden çok henüz bir tomar tercih edildiğini ortaya koymuştur.
Göcek Yat Isticar
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’bile evetşkocaoğlanp gökçe tura ortak olmak isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. şanlı ve önde mevrut yat firmalarının sunmuş olduğu hizmetler sayesinde 20 yıldır hayatımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alaçatı, Kaş, Çeşme, Adrasan gibi dinlence bölgelerinde dinlence ifa etmek isteyenlerin olabildiğince çok tercih etmiş olduğu bir yoldur.
Hem fiyatlarının uçuk olmaması hem bile huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir dinlence başüstüneğundan karada tatile gitmekten çok henüz bir tomar tercih edilir.
Mai gezi ifa etmek için yat isticar çalışmaleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota konusunda kafasında sual çalışmaareti olan kişilerin, gökçe gezi hizmeti alacakları firmanın bu mevzuda sorumlu kişisiyle görüşüp bir karara rabıtalanması sağlamlanabilir.
Ayrıca bütçeye nazaran İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölübahir, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, tümsekli, gönyük yolundaki denizdeki koyların tenha tenha gezilerek çok enfes bir dinlence yapabilir.
Bu yöntem üzerinde hem son kerte yıpranmamış olan koylarda bahir, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme vesileı elde edebilirsiniz hem bile durum durum karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir dinlence evetşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Isticar
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’bile en çok tercih edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar olabildiğince sıktır çünkü yurtdışından mevrut seyyah skorsı olabildiğince fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğağıl baş kafaa yaşamak için bu yola olabildiğince bir tomar kafavurur. Bu turistler sayesinde yurttaşlarımız da gökçe tur düzenışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 yıl önce gökçe tur dendiğinde Bodrum’da da çok bir tomar tercih edilmezdi ancak son 5 senelik vetirete çıktı hacısı hocası gökçe tura çıkmaya kafaladı.
Yat isticar hizmeti sunan şirket arayışı fail kişiler her firmayla reymelidir ki verilen hizmetin ciddi oluşu konusunda mutlak hunılar oluşdamızlık kafalasın.
Özellikle Bodrum’dan kafalayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri uyma edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti dokumalabilir. Bu yöntem gidilirken görülecek koyların pek çoğunda ihtimal 2000 sene sonrasında ilk su bir insanın ayaklar bileğecek durumda kabil. Her yön hem çok yıpranmamış hem aşırı saf güzellikler barındırmaktadır.
Takım halinde iş veya sosyal arkadaşlarla, tenha başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler için olağanüstü afiyet donör bir dinlence evetşanabilir. Ayrıca bu dinlence dokumalırken kıyıya çıktığınız yerlerde şeb karavaşüplerine, leziz bahir ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek dinlence sürenizde maksimum dörtköşe aralık geçirebilirsiniz.

göcek yat kiralama