Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Kişi Alkoçlar Kimdir?
Erdal Kişi Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Bilim Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnız başına öne çısoy en muhteşem miktarda ilaç muhtevaerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu muhteşem adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği kayranı bakmak talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun olgun cebelarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen başlangıçarı demeında ülkesini kesiksiz temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi başlangıçvuruları ile de meşhurdur. 143 adet başlangıçvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili gelişen vakalarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında çıktı essah bir spesiyalist olmasıyla yanında kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında ülke edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol güruhlen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise kamu beyninde en çok buluş belgesi başlangıçvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Eşı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı yardımıyla güzel işlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse da asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında sürdürmek üzere sağaltım yönünde geliştirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine muhteşem bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde pek bilinmese de bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yaymak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (taraf ağırlık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e doğru ülkede müsaadeı alınmıştır. Tam çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Kişi Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biryoğun şirketin şirket ve kurucu kadrosunda ülke almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Asistansıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca daşkenin nispetle insanoğluna yarayacak işler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta tarafıkların geçmesi muhtevain mukannen bir dakikaı beklesek da kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de muhtevaerisinden kolaylık bir biçimde sağaltım edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hatta eşeysel işlev bozukluğunu da sağaltım buyurmak muhtevain kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış hırse karşı mukavim ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi başlangıçvurularının 2000 adetine doğruın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri hane istirahatlarine sunulan kalan cihan toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Mevzuyla dayalı görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Oturmuş Eşreis beyı Erdal Kişi Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına gestaltlabilecek en doğru katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Kişi Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da muhteşem gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde ülke kayran vesair fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir miktarda farmasötik daşatır patentinin kazı sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk yaratıcı can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın zemin yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana kayranında çtuzakışmalarını kesiksiz hoşgörülületerek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biryoğun kez Türkiye Yılın Bilim Eşı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil mekân dışında doğrusu kürevi anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulduğu farklı çareların mukabillığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile yanında güzel işlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biryoğun farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Reisı Erdal Kişi Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda ülke kayran bir altın sahası ile yanında başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit fehamet yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a basıcı metal ruhsatları ile sağlamlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı de olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimî güvence olarak iştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.ab ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere iki sınai hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada mütalaalerine ülke maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem ilhak fehamet mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise saf gereç gestaltsındaki boşluklar yardımıyla ali derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Kişi Alkoçlar ise şirketi halka arz planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine iyi rezerv saptama raporları düzenlenerek halka arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada ülke kayran inceliklara için başkaca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.