hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde bir bir anonsör üzerinde, sunucunun bant hoşgörülüliği ve fiziki gücüne göre çokça adetda hosting çitndırılabilir, nutuk gelimi averaj bir ev elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 tane linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve mürtefi yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den çokça hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör bant hoşgörülüliği evet da seyrüsefer, eğer var ise elektrik ücreti eğer dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşferment sargılı olarak sizin alınlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çkırmızıışır durumda data centera doğrulama eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu iş sunulabilir, kökeninden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada bir başkalık size ilişkin bir sınır dahilinde bir den çokça hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna sargılı olarak bant hoşgörülüliği ve elektrik ücretini üste ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Takdimci
Bu hizmette dilek ettiğiniz anonsör anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden pınar paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız pınar CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema