MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden alakadar bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama günlük yüzlerce saat dinlenerek mevki tarafünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde vatan dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey hanek ettiriyor. Eserin bu denli etkin başüstüneğu bilindiği için uygulama ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gözlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren uygulama gerçekten görülmeye haysiyet. İnternet sitesi top mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi kalıcı geliştirilmekte ve kullanıma daha usturuplu bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde temsil edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Zati uygulama marketlerden bakmış olduğunız dem uygulamanın noktaının ve indirilme tartıının ne denli faik olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında gerçekten körpe bir iş çıharemp insanlara en yavuz şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur